KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16123101
nr 1612 3101
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -76, med dedikation. Bildmått: 35x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:14:34
13/4 21:03:01
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén